BEZPIECZEŃSTWO

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie. Dlatego udzielamy 5 letniej gwarancji na wykonane przez nas zabudowy. Jesteśmy pewni swoich produktów. Chcemy, abyś współpracując z Nami wiedział, że wszystko robimy z myślą o Tobie.

PROFESJONALIZM

Podejmując współpracę z nami zyskujesz wysoką jakość kupionej usługi. Masz realny wpływ na proces projektowania. Twoje potrzeby i marzenia o idealnej kuchni są dla nas najważniejsze. Zgodnie z nimi tworzymy projekt

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Wybierając nasz salon, zyskujesz wsparcie w zakresie doboru wyposażenia całego pomieszczenia kuchennego. Podczas wspólnych spotkań, zestawimy i wybierzemy pozostałe materiały wykończeniowe dla Twojego wnętrza. Chcemy, aby zachwycało i stanowiło nierozłączną całość.

DESIGN

Bierzemy udział w licznych szkoleniach, targach i pokazach designerskich, aby móc zaproponować Ci najmodniejsze światowe trendy. Spotkasz u nas klasykę, jak i nietuzinkowe wariacje na temat kuchni.

DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy w producentami mebli z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować produkt o bardzo wysokich wymogach jakościowych. Precyzja wykonania wynikająca z zastosowania w procesie produkcyjnym nowoczesnego parku maszynowego wpływa na estetykę wykonania. Nasi dostawcy i kooperanci to czołowi europejscy i krajowi producenci. Dla nich priorytetem jest jakość i trwałość.

TECHNIKA I PRECYZJA

Specjalizujemy się w najnowszych na rynku rozwiązaniach technicznych systemów wewnętrznych mebli. Korzystamy z pomocy doświadczonych technologów, oraz największego w Polsce parku maszynowego. Wszelkie działania, które podejmujemy niosą za sobą jeden najważniejszy cel: kuchnie na miarę Twoich potrzeb.